Feel the latin vibe – najgorętsza latynoska Fiesta tylko u nas!     Zapraszamy do Manuarte w każdy piątek i sobotę od 21:00!   Sprawdź szczegóły¡Hola majówka!

w Manuarte

¡Majówka!

Egzotyczne drinki, pyszna kuchnia i porywająca do tańca muzyka, to tylko przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla Was w majówkę w Manuarte!

Odwiedź nas w dniach 1-5 maja i poczuj się jak na gorących Karaibach!

Rozpoczynamy w środę extra promocją na kultowe koktajle. Przez całą majówkę w godzinach 10:00-17:00 wybrane orzeźwiające koktajle dostaniecie w promocji 1+1 gratis!

W czwartek bawimy się przy muzyce na żywo! Specjalnie dla Was zagra zespół Chimichanga – mistrzowie gitary i budowania wyjątkowego nastroju. 

W piątek i sobotę zapraszamy na latynoskie Fiesty! DJ Yuanky i DJ El Tigre gwarantują, że poczujecie się jak na najlepszej kubańskiej imprezie i nie będziecie chcieli zejść z parkietu. W trakcie Fiest mamy też wyjątkowe promocje dla wszystkich spragnionych 🙂  

W niedzielę odwiedźcie nas całą rodzinną. W godzinach 12:00-16:00 małymi gośćmi zaopiekuje się nasza animatorka, a rodzice będą mogli nabrać sił przy wyjątkowych daniach kuchni latynoamerykańskiej przed kolejnym tygodniem 🙂

Śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, żeby być na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, które dla Was przygotowaliśmy. 

Do zobaczenia w Manuarte!

Zarezerwuj stolik

  *Pole obowiązkowe

  Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu czytaj więcej
  Rezerwacja i kontakt
  Zapraszamy do rezerwacji miejsc:

  1. Stacjonarnie: w Manuarte

  2. Telefonicznie:

  +48 607 193 193

  3. Mailowo:

   
  poniedziałek
  wtorek
  środa
  czwartek
  piątek
  sobota
  niedziela
  pn
  wt
  śr
  czw
  pt
  si
  nd
  TODAY
  01:41:20
  03 – march – 2022