Najgorętsze taneczne Fiesty w Łodzi! Zapraszamy w każdy piątek i sobotę od 21:00. Feel the latin vibe!   Sprawdź szczegółyMiejsce pełne smaku, muzyki i sztuki

Wyrusz ze mną w wyjątkową podróż po pełnej temperamentu Hawanie. Poznaj niepowtarzalne latynoskie smaki, skosztuj tropikalnych koktajlów i baw się przy gorących rytmach w czasie jedynych takich fiest. Zachwyć się 

 

To wszystko znajdziesz w Manuarte.

 

W historycznym budynku starej elektrowni, na rynku łódzkiej Manufaktury, Agustin Egurrola stworzył miejsce niezwykłe. Miejsce, które jest urzeczywistnieniem jego marzenia o wyjątkowej artystycznej przestrzeni pełnej latynoskiej muzyki, smaków i sztuki.


Agustin stworzył Manuarte, aby przenieść do Polski cząstkę tego, co zajmuje szczególne miejsce w Jego sercu – Kubę.

Klimat starej Hawany i tamtejszych kolorowych uliczek, wnętrza luksusowego Hotelu Nacional de Cuba w Hawanie z kasynem, w którym grywał m.in. Al Capone,  błękitne schody z Pallacio de La Valle czy przepiękna mozaika z kapitolu – to wszystko było inspiracją Agustina przy tworzeniu zarówno konceptu, jak i wystroju Manuarte. Cząstkę wszystkich tych miejsc odnajdziecie w naszych wnętrzach, pełnych autentycznych pamiątek z Kuby. 

Przyjdź do  Manuarte – poznaj kubańskie legendy związane z Florą – boginią wiosny i kwiatów, zachwyć się blaskiem oryginalnego kryształowego żyrandola, który wisiał przed laty w kasynie Nacional de Cuba w Hawanie i zobacz przepiękne malowidło autorstwa kubańskiego malarza Franka Gonzaleza Martineza.

Odkryj magię Kuby

Manuarte to miejsce pełne kubańskiego charakteru, które powstało aby przybliżyć Wam latynoską kuchnię, kulturę i sztukę. 

Niepowtarzalne El Show, gorące fiesty z muzyką na żywo, autentyczne smaki kuchni latynoskiej, mistrzowsko serwowane koktajle i desery pełne egzotycznych nut sprawiają, że poczujecie się w Manuarte jak w gościnnym, kubańskim domu. 

Tutaj poznacie też, dzięki wielu oryginalnym pamiątkom, niesamowite historie prosto z Kuby i przeżyjecie poruszające chwile dzięki tamtejszym wspaniałym artystom oraz ich dziełom sztuki.

Cząstkę tej wyjątkowej kubańskiej sztuki możecie także zabrać do domu w postaci przepięknych obrazów, które prezentujemy w naszej galerii sztuki.