Najgorętsze taneczne Fiesty w Łodzi! Zapraszamy w każdy piątek i sobotę od 21:00. Feel the latin vibe!   Sprawdź szczegółyZorganizuj konferencję lub szkolenie

w Manuarte

Zorganizuj konferencję lub szkolenie w Łodzi

Szukasz odpowiedniego miejsca na organizację konferencj lub szkolenia w Łodzi? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza sala konferencyjma jest gotowa na przyjęcie Twoich gości i zapewni im komfortowe warunki podczas spotkania.

Nasza sala jest wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz zapewnia dostęp do Wi-Fi. Możemy również zorganizować catering oraz obsługę techniczną. Nasze doświadczenie gwarantuje, że Twoje wydarzenie będzie przebiegać bezproblemowo i zgodnie z oczekiwaniami.

Nie czekaj dłużej i zarezerwuj już teraz naszą salę konferencyjną, która doskonale sprawdzi się zarówno podczas konferencji, szkoleń jak i bankietów.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty wynajmu sali konferencyjnej w Łodzi.

Zorganizuj wydarzenie

    *Pole obowiązkowe

    Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu czytaj więcej
    Porozmawiaj z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci szerokie możliwości Manuarte