Odkryj nowy wymiar rozrywki na najwyższym poziomie – Night Fever Dinner Show by Agustin Egurrola!     Zapraszamy już 28 czerwca, godz. 20:00!   Sprawdź szczegółyWitamy na pokładzie Manuarte

 ¡Hola!

Trzymasz w ręku bilet, który zapewni Ci niepowtarzalną podróż przez świat tańca,  smaków i najlepszej zabawy.

Częścią Twojego biletu jest specjalny kupon, który przygotowaliśmy tylko dla uczestników See Bloggers. Wymienisz go w Manuarte na pyszny egzotyczny koktajl!

Kupon możesz wykorzystać, kiedy tylko zechcesz!* A powodów by odwiedzić Manuarte jest naprawdę wiele 🙂

Przyjdź do nas skosztować wyjątkowej karaibskiej kuchni pełnej smaków i aromatów. Albo daj się skusić na jeden z naszych przepysznych deserów. 

Gorąco zapraszamy także na Fiestę – w każdy piątek i sobotę rozgrzewamy nasz parkiet i bawimy się przy dźwiękach największych latynoskich przebojów do białego rana. Nie zabraknie też nauki tańca i roztańczonych animacji dla gości. Startujemy o 21:30!

A po tanecznych szaleństwach wpadnij na pożywne śniadanie, które doda Ci energii na cały dzień warsztatów i prelekcji w trakcie SeeBloggers. Śniadania serwujemy codziennie w godzinach 10:00-13:00.

A to wszystko w przepięknych (bardzo instagramowych 🙂 ) wnętrzach Manuarte – pełnych kolorów, imponujących obrazów i oryginalnych eksponatów przywiezionych prosto z Kuby. 

Do zobaczenia w Manuarte!

*Kupon na odlotowy koktajl należy zrealizować do 27 czerwca 2024. 
*Jedna osoba może zrealizować tylo 1 kupon na odlotowy koktajl.
*Kupon nie podlega wymianie na gotówkę ani inne produkty serwowane w Manuarte. 

Zarezerwuj stolik

  *Pole obowiązkowe

  Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu czytaj więcej
  Rezerwacja i kontakt
  Zapraszamy do rezerwacji miejsc:

  1. Stacjonarnie: w Manuarte

  2. Telefonicznie:

  +48 607 193 193

  3. Mailowo: