Najgorętsze taneczne Fiesty w Łodzi! Zapraszamy w każdy piątek i sobotę od 21:00. Feel the latin vibe!   Sprawdź szczegółyEl Show

Dance performance and entertainment by Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Twórca choreografii do największych przedsięwzięć artystycznych i estradowych w Polsce, dwunastokrotny Mistrz Polski w tańcu towarzyskim. Od lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Osobowość medialna, juror programów telewizyjnych. Z miłości do tańca założył Egurrola Dance Studio – sieć profesjonalnych szkół tańca w Polsce, w których tysiące ludzi realizują swoje pasje.

 

Miłośnik sztuki i artystycznej ekspresji z gorącą latynoamerykańską duszą – długo szukał miejsca dla spełnienia swoich wizji. Chcąc dzielić się światem swoich latynoskich inspiracji stworzył Manuarte.

poznaj historię Agustina

Nowy wymiar rozrywki –
El Show by Agustin Egurrola

El Show to serce Manuarte i realizacja marzeń Agustina Egurroli o spektakularnej rozrywce na najwyższym poziomie.

Gorące widowiska z najlepszymi tancerzami w porywających choreografiach zachwycą gości. Poruszające inscenizacje, odważne i nowatorskie podejście do wykorzystania przestrzeni dla artystycznych prezentacji z pewnością stanowić będzie o wyjątkowości tego show.

Zapewnimy naszym gościom rozrywkę, która do tej pory znana była większości jedynie z telewizyjnych show czy światowych rewii tanecznych. Zaskakiwać, dynamizować, pobudzać wyobraźnię – to założenia artystycznej wizji spektakli El Show stworzonych dla Manuarte przez Agustina Egurrolę.

Nie możesz tego przegapić.
Obserwuj naszą stronę i profile w social mediach, aby być na bieżąco.